TRENINGI PERSONALNE

Indywidualny trening to gwarancja dostosowania się do Twoich potrzeb. Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach.

Pierwsze spotkanie to czas na poznanie się. Trzeba jasno przedstawić swoje cele i oczekiwania ale przede wszystkim musimy dokładnie wiedzieć z jakiego poziomu startujemy. Nie ominie Was wywiad dotyczący zdrowia i sprawdzenie kondycji fizycznej. Pozwali to dostosować następne treningi do możliwości psycho-fizycznych..

Kolejne spotkanie to trening. Pełnowartościowy godzinny trening. Godzina poświęcona tylko dla Was, dostosowana do Waszego tempa i możliwości. Na tym spotkaniu zostanie przedstawiony plan treningowy, ewentualne zalecenia dietetyczne, porady i cała masa odpowiedzi na Wasze pytanie. Ten czas jest dla Was i staramy się go wykorzystać w 100% dążąc do wyznaczonych celów.

MASAŻE

Każdy zabieg jest dostosowany indywidualnie do potrzeb pacjenta, tak by uzyskać najlepsze efekty -poprawę kondycji fizycznej i psychicznej.

Oferujemy masaże całościowe w tym twarzy, rąk, stóp lub częściowe, skupiające się na wybranych partiach ciała. Cena za wszystkie masaże jest taka sama dlatego można je ze sobą łączyć podczas jednego zabiegu. Przykładowo – masaż  modelujący, manualny na nogi, bańką na brzuchu i relaksacyjny na plecach, lub limfatyczny na nogi i gorącą świecą na plecach. Zabiegi mogą stanowić idealnie dopasowany komponent do rozpisanego treningu lub być odrębną formą działania na organizm, także jako rodzaj rehabilitacji w różnych schorzeniach/jednostkach chorobowych.

Dostępne rodzaje masaży: lecznicze, limfatyczne, lodem, modelujące, bańką chińską,  relaksacyjne, świecą, kamieniami, ciepłymi kompresami, a także masaż z peelingiem. 

EMAIL:

Info@radoscwdzialaniu.pl

TELEFON:

666 777 888

ONLINE:

Pon. – Niedz: 8:00 – 22:00